Kancelárska stolička Boss, čierna
Kód: 40300052Podrobný popis
Kancelárska stolička Boss
Zoznámte sa s kancelárskou stoličkou Boss – kúskom, ktorý v sebe snúbi požiadavky náročných zákazníkov a moderný svieži vzhľad. Zásluhou mnohých nastaviteľných prvkov sa radí medzi nadštandardne vybavené modely vhodné k dlhšiemu sedeniu než po bežnú 8-hodinovú pracovnú dobu. Nastaviť si môžete sklon a výšku opierky hlavy a bedier, citlivosť hojdania, aretáciu v niekoľkých pozíciách i smer podrúčiek. Poďte sa s nami spoločne pozrieť pod jej škrupinku...
Stolička Boss v skratke:
- Stolička pre sedavú prácu dlhšiu než 8 hodín denne
- Priedušný poťah z látky a sieťoviny
- Synchrónna mechanika
- Nastavenie citlivosti hojdania
- Aretácia v 4 pozíciách
- Nastaviteľná opierka hlavy
- Nastaviteľná bedrová opierka
- Podrúčky s nastavením do 3 smerov
- Kovový kríž
- Univerzálne kolieska na mäkké i tvrdé povrchy
- Zvýšená nosnosť 150 kg
- Hmotnosť 24 kg
Kancelárska stolička Boss
Vzdušná sieťovina príjemne odvetráva oblasť chrbta a bedier
Látka a sieťovina – Obľúbená kombinácia do kancelárie
Sedák otočnej stoličky Boss je potiahnutý pevnou a odolnou textíliou, pri ktorej nemusíte mať obavy z oderu. Zato chrbtové operadlo a opierka hlavy majú poťah zo sieťoviny.
Prečo práve kombinácia týchto dvoch materiálov? Sieťovina je vďaka svojej priedušnosti bezkonkurenčným poťahovým materiálom pre dlhé hodiny strávené pri počítači – či už prácou, štúdiom alebo surfovaním po internete. A membránová látka skrátka niečo vydrží.
Synchrónny mechanizmus
Pod sedákem stoličky Boss nájdete synchrónnu mechaniku, ktorá má na starosť hojdanie stoličky. Zaisťuje hojdanie sedáku a operadla nezávisle na sebe.
Samotné hojdanie ovládate pomocou páčky po ľavej strane sedáku. Jej stlačením ho ako spustíte (a zastavíte), tak nastavíte aretáciu operadla v 4 rôznych pozíciách.
Upraviť si môžete taktiež citlivosť hojdania – a teda koľko sily bude potreba vynaložiť pre zhupnutie. To si nastavíte pomocou povoľovania a uťahovania skrutky pod sedákom.
Výšku sedu si prispôsobíte zase páčkou pod sedákom po svojej pravici.
Ovládanie je skutočne jednoduché, osvojíte si ho počas pár minút.
Synchrónna mechanika sa postará o pohyb sedáku a operadla
3D podrúčky
Kancelárska stolička Boss disponuje nastaviteľnými podrúčkami do 3 smerov - hore / dolu, dopredu / dozadu a do strán. Prispôsobíte si tak ich polohu presne podľa vašich potrieb a poskytnete lakťom a predlaktiam zdravú oporu pri sedení.

Hore a dolu
Pomocou tlačidiel na vonkajšej strane podrúčiek si nastavíte výšku.

Posun podrúčiek
Vysunutím a zasunutím opornej časti podrúčiek si upravíte ich hĺbku.

Natáčanie do strán
Alebo si otočením upravíte ich nasmerovanie podľa ľubovôle...

Opierka hlavy
U opierky hlavy si môžete nastaviť jej výšku i sklon. Výšku si upravíte manuálne vytiahnutím či zasunutím opierky. Podobne regulujete taktiež sklon. Vďaka tejto opierke uľavíte krčnej chrbtici, stuhnutosti svalstva a bolestiam hlavy z dlhého sedenia.

Bedrová opierka
Bedrová opierka poskytne zdravú oporu bedrovej chrbtice pri dlhodobom sedení. Tento typ opierky si môžete výškovo (stačí za ňu zo strán manuálne zatiahnuť a posúvať hore či dolu) i hĺbkovo nastaviť (otáčaním skrutky na vonkajšej strane operadla).
Kovový kríž, základňa celej stoličky
Kancelárska stolička Boss disponuje kovovým krížom. Súčasťou nej je plynový piest, vďaka nemu dosahuje stolička zvýšenej nosnosti až 150 kg. Kríž je osádzaný piatimi pogumovanými kolieskami, ktoré sa hravo pohybujú po mäkkej i tvrdej podlahe.
Náš tip: Kolieska stoličky Boss majú čapy s priemerom 11 mm. Môžete ich tak v prípade potreby nahradiť za akékoľvek iné z našej ponuky, prípadne ich vymeniť napríklad za klzáky.
Kovový kríž s kolieskami na mäkké i tvrdé povrchy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8595716402573 |
| Farba: | čierna |
| Záruka: | 5 rokov |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Šírka: | 55 cm |
| Hĺbka: | 64 cm |
| Minimálna výška: | 112 cm |
| Maximálna výška: | 134 cm |
| Aretácia: | áno, 4 polohy |
| Bedrová opierka: | nastaviteľná opierka |
| Hĺbkovo nastaviteľný sedák: | nie |
| Hrúbka sedadla: | 8 cm |
| Materiál kríža: | kov |
| Maximálna hĺbka sedadla: | 50 cm |
| Maximálna výška operadla chrbta: | 58 cm |
| Maximálna výška opierky hlavy: | 23 cm |
| Maximálna výška podrúčiek od sedadla: | 27 cm |
| Maximálna výška podrúčiek od zeme: | 80 cm |
| Maximálna výška sedu: | 53 cm |
| Mechanika: | synchrónna mechanika |
| Minimálna hĺbka sedadla: | 50 cm |
| Minimálna výška operadla chrbta: | 58 cm |
| Minimálna výška opierky hlavy: | 11 cm |
| Minimálna výška podrúčiek od sedadla: | 20 cm |
| Minimálna výška podrúčiek od zeme: | 63 cm |
| Minimálna výška sedu: | 43 cm |
| Nastavenie výšky: | áno |
| Opierka hlavy: | nastaviteľná opierka |
| Podrúčky: | nastaviteľné podrúčky |
| Poťahový materiál: | látka, sieťovina |
| Šírka opierky hlavy: | 32 cm |
| Šírka podrúčky: | 9 cm |
| Šírka sedadla: | 49 cm |
| Typ koliesok: | univerzálne |
| Typ stoličky či kresla: | do kancelárie, so zvýšenou nosnosťou |
| Vhodné na sedenie: | viac ako 8 hodín denne |
| Výškové nastavenie piestu: | 10 cm |
| Výškovo nastaviteľné operadlo chrbta: | nie |
| Zvýšené operadlo chrbta: | nie |
| barva: | čierna |
| nazev: |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.