Kancelárska stolička Ebby, sivá
Kód: 40400077Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kancelárska stolička Ebby
Kancelársku stoličku Ebby využijete v kancelárii, študentskej izbe i domácej pracovni. Poteší vás pokročilá synchrónna mechanika s možnosťou aretácie v 3 pozíciách, ktorá sa postará o súvislý pohyb sedáku a operadla pri hojdaní. Citlivosť hojdania si naviac môžete sami regulovať pomocou povoľovania / uťahovania skrutky pod sedákom. Stolička je vhodná pre bežnú prácu za počítačom, teda na sedenie do 8 hodín denne.
Aké má prednosti?
- Vhodná na sedenie do 8 hodín denne
- Príjemný látkový poťah
- Synchrónna mechanika
- Aretácia v 3 pozíciách
- Výškovo nastaviteľné podrúčky
- Pevný plastový kríž
- Univerzálne kolieska
- Maximálna nosnosť 136 kg
Kancelárska stolička Ebby
Stolička Ebby je potiahnutá šedou textíliou
Pružný poťah z textílie
Kancelárska stolička Ebby je potiahnutá látkou v atraktívnej šedej farbe.
Zásluhou nižšej obstarávacej ceny a vysokej priedušnosti sa textília radí medzi najobľúbenejšie poťahové materiály pri kancelárskych stoličkách a kreslách.
Svoje uplatnenie nájde po celý rok. V zime zadržuje teplo a v lete je naopak veľmi priedušná.
Synchrónna mechanika
Synchrónna mechanika sa postará o permanentný kontakt chrbtového operadla s chrbtom užívateľa v akejkoľvek pozícii.
Pri tomto type mechaniky sa pri sedení či hojdaní pohybuje sedák s operadlom závisle na sebe, čo znamená, že pri nastavení operadla sa bude vydvihovať i sedák. Aretáciu a tuhosť hojdania si nastavíte pomocou páčky a skrutky umiestnených pod sedákom.
Stoličku si môžete zaaretovať v 3 pozíciách.
Zásluhou ergonomických funkcií a precízneho spracovania sú stoličky s týmto typom mechaniky vhodné k dlhodobej náročnej práci v kancelárii.
O nastavenie výšky stoličky sa postará plynový piest, ktorý sa ovláda pomocou páčky pod sedákom.
Synchrónna mechanika sa postará o pohyb sedáku a operadla
Výškovo nastaviteľné podrúčky
Kancelárska stolička Ebby disponuje plastovými podrúčkami s mäkčenou kontaktnou plochou, ktoré sú výškovo nastaviteľné.
Podrúčky pri sedení uvoľňujú napätie v ramenách, ktoré vzniká dôsledkom nepodoprených rúk.
Výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkčenou plochou
Plastový kríž s univerzálnymi kolieskami
Jednou z najdôležitejších častí stoličky je pevný kríž z plastu, ktorý sa postará o jej celkovú stabilitu. Pýšiť sa môže vysokou odolnosťou a nosnosťou až 136 kg.
O jeho pohyb sa postará 5 univerzálnych koliesok, ktoré sú vhodné pre všetky typy podlahových krytín. Plynulý a bezproblémový pohyb zvládnu po koberci, parketách, linoleu i tvrdej podlahe.
Univerzálne kolieska na mäkké i tvrdé podlahy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske stoličky |
|---|---|
| Farba: | sivá |
| Záruka: | 5 rokov |
| Nosnosť: | 136 kg |
| Šírka: | 51 cm |
| Hĺbka: | 63,5 cm |
| Minimálna výška: | 95 cm |
| Maximálna výška: | 101 cm |
| Aretácia: | áno, 3 polohy |
| Bedrová opierka: | nie |
| Hĺbkovo nastaviteľný sedák: | nie |
| Hrúbka sedadla: | 7 cm |
| Materiál kríža: | plast |
| Maximálna hĺbka sedadla: | 47 cm |
| Maximálna výška operadla chrbta: | 52 cm |
| Maximálna výška podrúčiek od sedadla: | 25 cm |
| Maximálna výška podrúčiek od zeme: | 73 cm |
| Maximálna výška sedu: | 49 cm |
| Mechanika: | synchrónna mechanika |
| Minimálna hĺbka sedadla: | 47 cm |
| Minimálna výška operadla chrbta: | 52 cm |
| Minimálna výška podrúčiek od sedadla: | 19 cm |
| Minimálna výška podrúčiek od zeme: | 61 cm |
| Minimálna výška sedu: | 43 cm |
| Nastavenie výšky: | áno |
| Opierka hlavy: | nie |
| Podrúčky: | nastaviteľné podrúčky |
| Poťahový materiál: | látka |
| Šírka podrúčky: | 8,5 cm |
| Šírka sedadla: | 49 cm |
| Typ koliesok: | univerzálne |
| Typ stoličky či kresla: | do kancelárie |
| Vhodné na sedenie: | do 8 hodín denne |
| Výškovo nastaviteľné operadlo chrbta: | nie |
| Zvýšené operadlo chrbta: | nie |
| barva: | sivá |
| nazev: |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.